+48 514 099 888  
biuro@polcom.edu.pl

41-800 Zabrze
ul. de Gaulle'a 65

test kwal 01
Kilka słów od admina

Jeżeli szukasz oryginalnych pytań o treści identycznej jak na teście kwalifikacyjnym przeprowadzanym przez Komisję powołaną przez Wojewodę, to źle trafiłeś !. Oryginalna baza pytań jest chroniona tajemnicą na mocy prawa i nie można jej publikować. Nasza baza pytań, powstała na podstawie relacji uczestników testów kwalifikacyjnych z całej Polsce. To dzięki Nim stale jest powiększana i modyfikowana.

Mamy do Was ogromną prośbę - jeżeli ktoś z Was po uczestnictwie w swoim teście kwalifikacyjnym pozna nowe pytanie lub jest w stanie doprecyzować treść pytań już istniejących prosimy o kontakt z nami i przekazanie swoich uwag czy treści nowych pytań.  To dzięki takim ludziom funkcjonuje ta bezpłatna zakładka strony i mamy nadzieję, że nadal baza będzie efektywnie rozbudowywana.

Jeśli znasz treść pytania, które nie jest opublikowane na tej stronie lub potrafisz skorygowac treść jakiegokolwiek pytania czy odpowiedzi do pytań napisz do nas i pomóż innym ! My zobowiązujemy się, po weryfikacji przesłanych uwag, dokonywać modyfikacji w bazie (kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  Pozdrawiam admin POLCOM
  przechodze dalej